huśtawka artiRodzice wiedzą, jak trudna bywa czasami opieka nad maleńkim dzieckiem i jak ciężko poradzić sobie z wieloma rzeczami, które należy wykonać w jednej chwili. Z pomocą przychodzą producenci zabawek i artykułów dla dzieci. Dzięki internetowym sklepom jest szansa na  szybkie i oszczędne zakupy.

ARTI – dla dzieci

Jedną z takich firm jest firma ARTI mająca do zaoferowania szeroką ofertę produktów i zabawek przeznaczonych dla dzieci. Znana jest z dobrej jakości i dużego wyboru produktów, które mogą być nie tylko bardzo przydatne, lecz także pomogą w rozwoju ruchowo – motorycznym maluchów.

Huśtawka arti dla maluszka

Huśtawki arti to wielofunkcyjne, elektryczne urządzenia, które w zależności od potrzeb, mogą być praktycznym krzesełkiem, wygodnym leżaczkiem lub huśtawką. Producent poleca dwie wersje tego produktu: standard i Luxe. Posiadają one trwałą konstrukcję, a dodatkowo wyposażone są w pasy, zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem.
Posiadają także dwie prędkości bujania i pozytywkę. Na takiej huśtawce dziecko będzie się nie tylko dobrze bawić, ale pozwoli ona również na jego rozwój psychomotoryczny.Huśtawka arti wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów, które pozwalają utrzymać urządzanie w należytej czystości. Dostępne w wielu kolorach, dają możliwość wybrania odpowiedniego dla potrzeb każdego malucha.

Comments are closed.