Legendarny naukowiec, potrafiący przemienić się w ogórka i podróżujący po najodleglejszych zakątkach galaktyki ze swoim wnukiem… Brzmi absurdalnie? Nic bardziej mylnego! To tylko Rick and Morty!

Gadżety z serialu Rick i Morty

Chcesz poczuć się odrobinę jak bohater serialu Rick and Morty? Akcesoria w postaci kubków, figurek i breloków na pewno pomogą Ci w przeniesieniu się myślami do innego ziemskiego wymiaru! Czy Rick Sanchez byłby dumny, widząc siebie jako nadruk na kubku?

Jego wielbiciele domyślają się, iż na pewno nie, ale inspirowane serialem Rick and Morty akcesoria mają w sobie coś takiego, że każdy fan serialu zechce mieć ich pełną półkę! W końcu kto nie chciałby mieć w swojej kolekcji Ogóra Ricka lub przerażonego Morty’ego?

Inspirowane serialem Rick and Morty akcesoria – dokonały prezent dla każdego fana

Wiesz, że jesteś fanem, kiedy odpowiadasz na pytania innych zwrotami wyjętymi prosto z serialu Rick and Morty. Gadżety, które dostępne są obecnie w sprzedaży zachwycą każdego fana serialu, ponieważ przez cały czas pozwolą mu przeżywać przygody bohaterów, przypominając niezmiennie o ich niezwykłych wyprawach. Idealny prezent, jako można podarować miłośnikowi serialu Rick i Morty to gadżety i akcesoria przywodzące na myśl tego szalonego naukowca i jego wstydliwego wnuka.

Każdy fan Ricka na pewno doceni gest, a osoba obdarowująca będzie miała szansę wykazać się znajomością jego zainteresowań. Jeśli zaś będziemy mieć przy sobie akcesoria z serii Rick and Morty, na pewno zainteresują one wiele osób. Kto wie, może nawet stworzą nam idealną okazję do zapoznania się z innym fanem tego kultowego serialu?

Comments are closed.