Od niemowlęcia po rowerzystę
W życiu każdego rodzica pojawiają się pewne etapy mobilności pociechy- najpierw tylko leżący niemowlaczek, potem postawa zaczyna się coraz bardziej pionizować, dziecko zaczyna raczkować by następnie zacząć sprawnie przemieszczać się na dwóch nogach. Kolejnym są… dwa kółka!

Mitsubishi czy Porsche?
W pewnym momencie stajemy przed wyborem rowerka dla naszej pociechy. Zadanie z pozoru łatwe, po zgłębieniu tematu okazuje się, że prawdopodobnie szybciej kupilibyśmy auto. Świeżo upieczeni rodzice pewnie przecierają oczy ze zdumienia- przecież rower to rower! Rama, kółka i kierownica! Każda hurtownia rowerków dla dzieci uświadomi nam, że to już nie te czasy, dzisiaj wybieramy już nie tylko to, czy pojazd będzie miał trzy czy cztery koła. W asortymencie każdego sklepu z dziecięcymi rowerami znajdziemy zarówno tradycyjne jednoślady z pedałami, jak i te biegowe. Pod uwagę musimy wziąć nasze potrzeby- rozmiar, waga, regulację(czy możemy sobie pozwolić na zakup nowego sprzętu co roku, czy lepiej żeby „rósł” z dzieckiem) a nawet możliwość doczepienia do roweru rodzica.

A może jednak…?
W wyborze najbardziej pomóc mogą nam opinie użytkowników, a także fachowa porada pracowników sklepu z rowerami dla dzieci. Jeśli więc stoisz właśnie przed kupnem sprzętu dla swojej pociechy, lepiej zacznij szukać zaraz!

Comments are closed.