Większość graczy na świecie zna serię gier na komputery osobiste oraz konsole pod nazwą Assassin’s Creed. Przygody głównego bohatera Desmonda Milesa już od kilkunastu lat przeżywane są przez niezliczone rzesze fanów. Nic więc dziwnego, że odpowiedzią producentów na popularność serii było stworzenie gadżetów nawiązujących do tego niezwykłego uniwersum.

Dlaczego Assassin’s Creed wyróżnia się na tle innych gier?

Wydarzenia przedstawione w grach z serii Assassin’s Creed nawiązują do czasów historycznych. Otwarty świat, który można dowolnie odkrywać i w którym można nawiązywać wiele interakcji z otoczeniem, to kolejna zaleta wspomnianych gier.

Niewątpliwą atrakcją rozgrywki jest również pojawianie się w niej postaci znanych z kart historii takich, jak Leonardo da Vinci czy grecki król Leonidas. Do tej pory ukazało się dwanaście gier z głównej serii, a każda z nich odwołuje się do innej epoki w dziejach ludzkości. Z biegiem czasu gry stały się kultowe, a wszystkie nawiązujące do Assassin’s Creed gadżety bardzo pożądane.

Jakie gadżety z uniwersum Assassin’s Creed są najpopularniejsze?

Na pierwszym miejscu warto wymienić figurki kolekcjonerskie. Osoby chcące je zakupić muszą się jednak przygotować na niemały wydatek. Najpiękniejsze i najdokładniej wykonane figurki kosztują nawet dwa tysiące złotych. Drugie miejsce wśród gadżetów Assassin’s Creed należy do ubrań stylizowanych tak, że na pierwszy rzut oka kojarzą się z grą. Prym wiodą tutaj bluzy i płaszcze z charakterystycznym, głębokim kapturem. Na dalszych miejscach znajdują się plecaki, kubki i inne akcesoria, które posiadają znane z gier logo. Zagorzali fani serii z pewnością znajdą ciekawe gadżety do swojej kolekcji.

Gadżety Assassin’s Creed dostępne w tym miejscu.

Comments are closed.