Kolekcjonowanie figurek bohaterów to moda panująca od wielu lat wśród fanów komiksów, filmów i książek. Wiele takich przedmiotów posiada wartość kolekcjonerską, a ze względu na wykorzystane materiały nie zawsze są odpowiednimi gadżetami dla dzieci. Od kilku lat rosnącą popularnością na rynku cieszą się figurki Pop!. Czy wśród nich odnaleźć można elementy odpowiednie dla najmłodszych?

Duży wybór wzorów

Tym, co charakteryzuje gadżety z tej serii jest ogromna ilość różnorodnych gałęzi popkultury, do jakich nawiązują. Oprócz przedmiotów, które spodobają się dorosłym, kolekcja przedstawia również modele, które z pewnością trafią w gust kilkulatków. Przykładami mogą być:
– przyjazne zwierzątka
– postaci z filmów animowanych
– bohaterowie baśniowych światów.
W bogatej ofercie odnaleźć można również propozycje dla starszych dzieci i nastolatków. Zakup figurek z popularnych światów książek czy gier komputerowych nie będzie stanowił problemu.

Bezpieczeństwo i przyjazny wizerunek

Atutem figurek z serii Pop! jest ich przyjazny wygląd. Niewielkie postaci posiadają duże głowy z okrągłymi oczami. Dzięki temu, nawet groźni bohaterowie nie muszą budzić strachu. Gadżety wykonane są z trwałego winylu, co zapewnia im trwałość i odporność na uszkodzenia. Ponadto, zazwyczaj nie posiadają dodatkowych, mniejszych elementów, które mogłyby się zgubić lub okazać niebezpieczne w czasie zabawy. Elementy nawiązujące do ulubionych światów i historii to doskonałe upominki dla każdego. Bezpieczne i przyjazne podobizny ukochanych postaci na pewno zostaną docenione również przez dzieci.

Figurki Pop dostępna na Frogles.pl.

Comments are closed.